אודות
קפה גרג נוסד בשנת 1994 בתור בר- קפה, ששם לעצמו מטרה אחת פשוטה – להפנים בתודעה של הקהל החיפאי מהו קפה איכותי. עם השנים, נוצר הרצון להפיץ את הבשורה בכל הארץ, וכך הפך בית הקפה הקטן לסיפור הצלחה ייחודי מאוד - רשת גרג מונה כיום כ-90 סניפים ברחבי הארץ ומציעה בכל סניף וסניף קפה מעולה הנטחן מהפולים האיכותיים ביותר בעולם, אווירה נעימה המשלבת תחושה ביתית עם שירות מקצועי, ותפריט עשיר מאוד שבמרכזו ארוחת בוקר מאוד מאוד מאוד טעימה. הרשת ממשיכה לגדול ולהתפתח כל הזמן -  סניפים רבים עתידים להיפתח בתקופה הקרובה במיקומים מרכזיים ברחבי הארץ.
מטרת הרשת היא להקנות ללקוח חווית בילוי ייחודית, שמציעה פיוז'ן מעניין בין קפה איכותי, עיצוב נעים ומזמין, תפריט עשיר ומגוון, ושיתופי פעולה מעניינים כגון החיבור של חלק מהסניפים עם רשת צומת ספרים.
סניפים
פרסומות
זכיינים
רשת בתי קפה גרג מחפשת זכיינים בעלי מוטיבציה גבוהה, ראש על הכתפיים, שאפתנים ואוהבי קפה, אשר רואים את עתידם בתחום. מועמדים אשר ימצאו מתאימים יעברו השתלמות בה ילמדו את כל הנחוץ לניהול סניף מצליח - החל מערכי הרשת, דרך הכנת קפה ועד למתודולוגיה הניהולית המלאה של הסניף. חושבים שאתם מתאימים? מלאו את פרטיכם ושלחו קורות חיים, ואנו נתאם עמכם פגישה.
מועדון לקוחות
דרושים
בניית אתרים
ברזני לוי